Par Tirdzniecību Nelss.lv

Daži jautājumi un dažas atbildes – Tirdzniecība Nelss.lv

Tirdzniecība Nelss.lv

Kas man nepieciešams, lai sāktu tirgot savus produktus Nelss.lv

Lai tirgotu savus produktus Nelss.lv tev jābūt reģistrētam Latvijas republikas uzņēmumu reģistrā kā juridiskai personai.

Kur man jāatrodas, lai tirgotu vai piedāvātu savus produktus Nelss.lv?

Tas ir pats labākais – Tu vari atrasties Krāslavā, Dundagā vai pat Valkā un piedāvāt savus produktus cilvēkiem, kas saprot Latviešu valodu (pagaidām, kamēr mājas lapa ir pieejama tikai Latviešu valodā), lai arī kur viņi atrastos, Latvijā vai ārpus tās.

Vai varu reģistrēties uzreiz?

Jā, reģistrēties vari uzreiz un to vari izdarīt mājas lapā augšējā labajā stūrītī spiežot “Darbagalds”, tālāk pabeidz reģistrāciju kā Pārdevējs/Tirgotājs.

Lai būtu 100% drošs, ka mēs tevi pieņemsim kā tirdzniecības partneri Nelss.lv, iepriekš sazinies ar mums un noskaidro vai mums ir pa ceļam.

Vai tirdzniecība Nelss.lv kaut ko maksā?

Jā, par katru tavu produktu, kas tiks pārdots caur Nelss.lv tirdzniecības platformu, Nelss.lv ieturēs no 7-18% (atkarībā no produktiem un kategorijas, ko un kur tu ievietosi uz tirdzniecību Nelss.lv).

Ko es varu tirgot Nelss.lv tirdzniecības platformā?

Principā gandrīz jebko. Bet uz doto brīdi tikai jaunas preces un produktus. Vienīgais, ko mēs neatbalstīsim ir lielākā daļa pārtikas produktu tirdzniecību (ar dažiem izņēmumiem), kā arī šie sekojošie produkti jeb to kategorijas: seksa rotaļlietas, narkotikas, alkohols, un produkti ar ļoti apšaubāmu izcelsmi vai bez pavaddokumentiem.

Cik produktus es varu ievietot Nelss.lv?

Katram izvēlētajam Abonementam ir ierobežots ievietojamo produktu skaits. Ja vēlies ievietot neierobežotu skaitu produktu, lūgums sazināties ar mums.

Kāpēc vispār Nelss.lv?

1. Tev nav vajadzīgs savs interneta veikals, viss jau ir gatavs un par ļoti mazām izmaksām.

2. Nekādas sareždžītas uzturēšanas sistēmas.

3. Nekādas galvassāpes par mārketingu – Nelss.lv darīs visu iespējamo, lai mēs tavu produktu pārdotu pēc iespējas vairāk.

4. Vajadzības gadījumā Nelss.lv komanda tevi instruēs, kā veicināt pārdošanu pilnīgi bez maksas.

Vai produkti tiek publicēti uzreiz?

Nē, katrs produkts, ko Jūs ievietosies tiks pārskatīts un, ja tas atbildīs mūsu prasībām tas tiks publicēts. Ja Jūsu ievietotajam produktam būs nepieciešami uzlabojumi, mēs jūs par to informēsim. Principā, lai ātrāk notiktu produktu publicēšana nepieciešams aizpildīt pēc iespējas vairāk informāciju, tā lai klientam aplūkojot jūsu produktu nebūtu neatbildētu jautājumu – Jūsu ievietotais produkts (bilde/s, apraksts un specifikācija) sniedz pilnīgi visu informāciju, ko klientam vajag.

Vairāk par produktu ievietošanu var izlasīt šeit: https://www.nelss.lv/ka-pievienot-jaunu-produktu-un-kas-janem-vera/