Kā Pievienot Jaunu Produktu un kas jāņem vērā?

Atceries: Pievienojot produktu un norādot produkta cenu – Cena obligāti jānorāda AR PVN 21% (Nelss.lv visus produktus pārdod ar PVN)

 1. Lai izveidotu produktu, dodies uz sadaļu Produkti (Darbagalda kreisajā izvēlnē).
 2. Tālāk redzēsi pogu “Pievienot jaunu produktu”, spied to un sāc produkta pievienošanu.
 3. Pievienojot produktu atceries, aizpildīt visus laukus, kas nepieciešami. Norādot produkta bildi, vai pat vairākas bildes (jo labāk tavs produkts tiks prezentēts, jo lielāka iespēja mums to pārdot)
 4. Pievieno kategorijas (kategorijas kurās tavs produkts tiks attēlots) un birkas (arī līdzīgi kā kategorijas, saistītie atslēgvārdi tavam produktam), bet atceries – mēs vienalga katru produktu vēl caurskatīsim, un ja tas nebūs pienācīgi aizpildīts, tas vienkārši netiks publiskots. Protams dažas korekcijas mēs veiksim, lai produkts labāk pārdotos, bet nepaļaujies uz to, ka mēs visu izdarīsim tavā vietā.
 5. Ja tavam produktam ir vairākas Variācijas, piemēram, vienam produktam ir dažādi tilpumi, dažādi biezumi vai krāsas, tad produktu vari pārveidot par “Produkts ar Variācijām”. Atceries, ka produktam jau ir jābūt izveidotam, jo to tu pārveidosi par “Produktu ar Variācijām”.
  1. Lai izveidotu produktu ar vairākām variācijām, tev jādodas uz izvēlni savā Darbagaldā>Produkti, tad spied rediģēt produktu, zem produkta nosaukuma, to kuru vēlies pārveidot par Produktu ar vairākiem Variantiem/Variācijām.
  2. Labajā sānā, kur norādīts “Produkta Tips”, spied rediģēt un izvēlies “Produkts ar Variācijām” un spied OK.
  3. Pēc tam dodies uz cilni “Atribūti”, kur vari izvēlēties kādu no jau izveidotajiem Atribūtiem, vai izveidot jaunu.
  4. Kad izvēlētais Atribūts ir pievienots/atzīmēts, ka tas tiks izmantots Variācijām, dodies uz cilni “Variācijas”.
  5. Pie Variācijas cilnes Spiediet “Pievienot Variāciju”, kreisajā augšējā stūrītī izvēloties, kāda variācija tā būs, piemēram, 5L, tad izvēlies to un aizpildi visus laukus, protams norādot pareizo cenu šim produktam.
  6. Kad visas variācijas ir aizpildītas un pievienotas, spied uz pogu “Atjaunināt Produktu”.
 6. Kad visu esi aizpildījis/usi, produkta attēls/i pievienoti, apraksts pievienots, cena pievienota, atlaide piemērota (ja tādu piemērojat), tālāk jau spiediet “Izveidot Produktu”.
 7. Pēc produkta izveidošanas, tas automātiski tiek iesniegts mums uz pārskatīšanu, ja visu būsi smuki un kārtīgi sataisījis/usi, produkts tiks apstiprināts un publiskots 48h laikā. Ja, tas netiks publiskots, un būs nepieciešamas kādas izmaiņas, mēs tevi par to informēsim nosūtot tev informāciju uz tavu e-pastu.
 8. Visi tavi Produkti vienmēr parādīsies Darbagalda izvēlnē “Produkti”, un pie produkta tiek attēlots tā statuss. Produktus var rediģēt, dzēst vai dublēt (piemēram, ja produkti ir ļoti līdzīgi un tiem ir pavisam nelielas izmaiņas, tad varēsi to dublicēt, tiklīdz tavu produktu būsim apstiprinājuši).