Nelss.lv Aicina darbā

Aicinām darbā – Uzņēmuma Īpašnieku – 1.posms – 150 vakances

Sakarā ar Tirdzniecības platformas Nelss.lv darbības paplašināšanu

Aicinām darbā – Uzņēmuma Īpašnieku

Darba Pienākumi:

  • Aktīvs darbs mazumtirdzniecības nozarē
  • Sadarbības veidošana ar Ražošanas un vairumtirdzniecības uzņēmumiem
  • Ražot pašam savu produkciju un tirgot to
  • Sadarbības veidošana ar mājražotājiem un individuālajiem komersantiem
  • Produktu izvietošana Nelss.lv
  • Sava interneta veikala monitorings

Galvenās prasības:

  • Tev jābūt juridiskai personai (pašnodarbinātam, IK, SIA vai jebkādam citam formējumam)
  • Vēlmei nodarboties ar uzņēmējdarbību
  • Ļoti labas Latviešu valodas zināšanas
  • Pašam savs dators un mobilais tālrunis

Mēs piedāvājam:

  • Darba alga: Kā jau uzņēmuma īpašnieks, tu pats varēsi noteikt sev darba algu
  • Darba vide: Tur kur tev ērtāk un kur ir pieejams internets
  • Nelss nodrošinās pilnu apmācību
  • Nelss konsultēs dažādos jautājumos, lai tev būtu vieglāk attīstīt savu biznesu, internetā un tas uzrādītu labākus rezultātus
  • Nelss nodrošinās mārketinga aktivitātes tavai produkcijai, kas būs izvietota nelss.lv

Lai pieteiktos uz šo darba vakanci jums ir jāsazinās ar mums, rakstot uz e-pastu: info@nelss.lv