Transports

Kā pareizi izvēlēties transporta uzņēmumu.

Izvēloties pareizu transporta uzņēmumu var palielināt Jūsu uzņēmuma ieņēmumus, ja esat ražotājs, vairumtirgotājs vai mazumtirgotājs. Pareiza transporta uzņēmuma izvēle var būt visai sarežģīta. Šie daži ieteikumi ko esam apkopojuši var Jums palīdzēt izvēlēties pareizo transporta uzņēmumu.

Pēc neoficiāliem datiem Latvijā ir vairāk par 4000 kravu pārvādājumu un loģistikas uzņēmumu. Lai izvēlētos īsto uzņēmumu ar ko strādāt Jums noteikti būs jāveic nopietna atlase, lai izvēlētos īsto transporta uzņēmumu, kas varētu palīdzēt Jūsu uzņēmuma attīstībā.

Ko piedāvā transporta uzņēmumi?

Sāciet ar transporta uzņēmuma atrašanās vietu.

Visizdevīgāk, protams ir atrast uzņēmumu, kas ir Jūsu pilsētas vai novada apkārtnē. Tādā veidā Jūsu izvēlētais transporta uzņēmums spēs Jūs apkalpot ātrāk un lētāk. Protams var arī gadīties, ka ir kāda kompānija, kas nav dislocēta Jūsu tuvumā, bet bieži vai nu brauc garām Jūsu uzņēmuma atrašānās vietai, vai nu veic savienojošos pārvadājumus starp Jūsu pilsētu un tieši Jums nepieciešamo galamērķi.

Kā saprast vai transporta uzņēmums ir labs!

Jāņem arī vērā, ka ne visi transporta uzņēmumi uzdodas par to, kas tie ir. Piemēram, liela daļa uzņēmumu apgalvo, ka viņiem ir savs autoparks un milzīgas iespējas. Principā 99% uzņēmumu gan Latvijā, gan ārvalstīs nodarbojas vairāk tieši ar loģistiku un paši mēģina neuzturēt plašu autoparku.

Ja arī Jūs domājat, ka uzņēmumam ir plašs autoparks un tas spēs Jūsu kravu aizvest lētāk, ne vienmēr tā būs taisnība, jo autoparks ir jāuztur, kas nav mazas izmaksas. Transporta uzņēmumi, kas piedāvā loģistikas pakalpojumus var izmaksāt lētāk, jo tie spēs Jums atrast Jums labāko risinājumu, caur datu bāzēm un beigu beigās cena var būt pat lētāka, jo tiks piedāvāts viens no simtiem uzņēmums, kas būs Jums izdevīgāks. Ko savukārt nespēs piedāvāt viens kravu pārvadātājs.

Transporta uzņēmums ir labs, ja tas piedāvā plašu galamērķu klastu un ir ar labu novērrtējumu un atsauksmēm, ko var atrst internetā. Protams kāds domās, ka ne visas atsauksmes ir īstas un atbilst reālajai situācijai. Bet tāda nu ir mūsdienu pasaule. Lai vai kā tas palīdzēs Jums atlasīt vismaz dažas no potenciālajām transporta kompānijām.

Arī noliktavu pakalpojumu sniedzēji bieži vien piedāvā transporta pakalpojumus uz un no to noliktavām. Un viena no tādām kompānijām ir http://www.a1noliktava.lv/