,

Biolīdzeklis Well Bak Comfort


Bioloģisks palīglīdzeklis lokālās kanalizācijas darbības uzlabošanai.

18.54

Bioloģiskais attīrīšanas līdzeklis autonomai kanalizācijai

WELL BAK Comfort

Bioaktivātori, biodestruktori, bioseptiķi – tā sauc bioloģiskos līdzekļus kas attīra septiķus, autonomās kanalizācijas, un notekūdeņus no cilvēku radītajiem organiskajiem  piesārņojumiem un organiskajiem atkritumiem.
Biodestruktors WELL BAK iegūts, audzējot speciālas baktērijas Bacillus subtilis un Bacillus licheniformis, kuras speciālos apstākļos tiek kaltētas, bagātinātas ar barības vielām un materiāliem. Tāda veida apstrāde, ļauj derīgo baktēriju kolonijas, saglabāt „miega” režīmā, un pie nepieciešamības, izmantot tās ar maksimālu efektu.

Bioloģiskā līdzekļa darbība

Autonomo kanalizāciju un septiķu attīrīšana balstīta uz baktērijām, kuras izmanto bioloģiskajā attīrīšanas līdzeklī. To, kas cilvēkam ir atkritumi, dažām baktērijām ir barība, no kuras tās gūst enerģiju un labvēlīgu vidi, lai vairotos.Nokļūstot autonomajā kanalizācijā, tualetē, vai septiķī, bioloģiskā līdzekļa WELL BAK  baktērijas, pārstrādā organiskos atkritumus – ūdenī, ogļskābā gāzē, un vieglās nogulsnēs, kuras var izmantot kā mēslojumu, bagātinātus ar organisko slāpekli. Baktērijas visefektīvāk strādā no +4°С lidz +30°С, pie patstāvīgas gaisa cirkulācijas. Ir jāatceras, ka ne visi, cilvēka radītie atkritumi, ir barība mikroorganismiem.   Sadzīves ķīmija letāli iedarbojās uz tādām baktērijām, kā arī daļa no baktērijām tiek aizskalotas ar ūdeni, tādēļ, lai pārstrādes proces neapstātos, periodiski ir jāpievieno bioloģiskais attīrīšanas līdzeklis. Precīzi sekojot lietošanas instrukcijai, mikroorganismi , kas barojās no organiskajiem atkritumiem, viegli novērš nepatīkamas smakas, uzaugumus kanalizācijas trubu iekšpusē, tās nebojājot, atjauno dabisko ūdens drenāžu augsnē, samazina bioloģisko atkritumu masu, kas līdz ar to, pagarina laika posmu, starp atkritumu atsūknēšanu. WELL BAK baktērijas novērš dažādu slimību izraisošu mikroorganismu vairošanos, un ir pilnīgi nekaitīgas cilvēka organismam.

Priekšrocības

WELL BAK bioloģiskajam attīrīšanas līdzeklim ir daudz nozīmīgu priekšrocību, kas viņu padara par vienu no līderiem eiropas tirgū.
– satur tikai dabā selekcionētus mikroorganismus
– ir spēcīgāks „pretinieks” puves baktērijām un slimību izraisošiem mikroorganismiem
– izveidotās baktērijas ilgu laiku saglabā darba spējas pēc „pamošanās”
– WELL BAK ir pilnīgi nekaitīgs cilvēkam, dzīvniekiem, kukaiņiem, un apkārtējai videi
– dotajam biodestruktoram ir liela derīgo baktēriju koncentrācija – 1*109  uz 1gr vielas.
– “miega”stāvoklī  baktērijas saglabā dzīvotspēju no -30°С lidz +30°С.

Pielietošana.

Tilpumam līdz 3m 3 lieto 1 paciņu mēnesī. Izņem no maisiņa un iemet podā. Atstāj uz stundu, tad noskalo. Labākam efektam var ielikt plastmasas spainī, siltā nehlorētā ūdenī, atstāt uz nakti, un pēc tam ieliet podā..

Balstoties uz 0 atsauksmēm

0.0 kopā
0
0
0
0
0

Tikai klienti, kas ir pierakstījušies vai arī kuri iegādājās šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Pašlaik nav atsauksmju.