,

Biolīdzeklis kompostam WellBak


Efektīvs bioloģisks līdzeklis organisko vielu pārstrādei.

4.95

Bioloģiskais līdzeklis WELL BAK kompostam.

Daudzi, kuriem ir dārzs, saskaras ar dārzaugu pārpalikumu utilizācijas problēmu. Ir sen zināms, ka organisko atkritumu kompostēšana atrisina ne tikai problēmu ar dārzaugu atkritumiem, bet arī paaugstina augsnes auglību, vienlaicīgi ekonomējot uz mēslojuma iegādi. Pareizi sagatavots komposts, pats par sevi ir lielisks mēslojums un barības viela augiem, vienlaicīgi nebojājot augsnes ekosistēmu.
Biodestruktors kompostam WELL BAK ir paredzēts, lai paātrinātu organisko vielu sadalīšanos. Īpašās baktērijas,  izaudzētas laboratorijas apstākļos, tiek kaltētas pēc speciālām tehnoloģijām, un sajauktas ar mikroorganismus barojošām, minerālām vielām. Tādā veidā baktērijas var ilgi glabāties „miega” režīmā, lai pēc tam tiktu izmantotas vajadzīgajiem nolūkiem.

Iedarbība

Kompostam paredzēto baktēriju uzdevums ir paātrināt trūdēšanas procesu. Neņemot vērā ātro komposta sagatavošanu, baktērijas  neitralizē komposta masas nepatīkamo smaku, likvidē nezāļu sēklas, slimību izraisošus mikrobus, un dod augsnei nepieciešamos mikroelementus augu augšanai.  Baktēriju darbības rezultātā jūs iegūsiet ļoti kvalitatīvu organisko mēslojumu jebkura tipa augsnei, un augiem. Izmantojot bioloģisko kompostēšanas līdzekli WELL BAK jūs palielināsiet savu augu ražību, un atteiksieties no ķīmiskā mēslojuma, kas savukārt uzlabos vispārējo ekoloģisko stāvokli. Augi,  kas ir izaudzēti uz komposta bāzes, būs noturīgāki pret slimībām, kaitēkļiem, un straujām mitruma un temperatūras svārstībām.

Izmantošana un dozēšana

Lai izveidotu kompostu nav nepieciešams sarežģīts aprīkojums, vai lieki naudas tēriņi. Atkritumu kompostēšana var norisināties komposta kaudzē, bedrē, kastē, vai tranšejā. Derēs jebkāda veida organiskās izcelsmes atkritumi, ieskaitot, papīru, skaidas, pārtikas atkritumi, dārzeņu un augļu mizas, mājdzīvnieku pakaiši, kritušās lapas utt. Organiskos komponentus uzreiz var likt kārtās, aptuveni 15cm biezumā, neblietējot, ar gaisa spraugām. Lai uzlabotu kompostu baktēriju darbu, biomasu var papildināt ar melnzemi, aptuveni 1/10 daļu no kopējās masas. Augsne kalpos labākai baktēriju attīstībai, kā arī veicinās mitruma un slāpekļa savienojumu noturēšanu. Lai komposta mikroorganismi būtu dzīvotspējīgi, tiem ir nepieciešams ūdens. 20gr biolīdzekļa WELL BAK kompostēšanai izšķīdina 10 litros silta, nehlorēta ūdens, tas daudzums pietiks uz 300kg organiskās masas. Šķīdums jānotur istabas temperatūrā aptuveni12 līdz 24 stundas, pēc tam samaisīt, un vienmērīgi pievienot komposta slāņiem ar dārza smidzinātāju. Lai trūdēšanas proces risinātos maksimāli efektīgi, biomasas mitruma līmenim ir jābūt 50% – 60% robežās, un jānodrošina gaisa pieejamība. Lai to nodrošinātu, pietiek ar pāris reizēm mēnesī sarušināt kompostkaudzi. Viens no rādītājiem, ka baktērijas strādā, ir siltuma izdalīšanās. Visefektīgāk baktērijas strādā, ja apkārtējās vides temperatūra ir sākot no  +25°С. Komposts pilnīgi nogatavojās 3-4 nedēļu laikā ( pārtikas atkritumiem ) pēc biolīdzekļa WELL BAK pievienošanas, un 1,5 – 2 mēnešu laikā ( papīrs, zāģu skaidas ).

Priekšrocības

– biolīdzeklis WELL BAK satur tikai dabiskas, naturālas baktērijas
– izaudzētās baktērijas ir dabiskie ienaidnieki slimību raisošiem mikroorganiesmiem, un puves baktērijām
– fermenti, kas tiek pievienoti biolīdzeklim, veicina organisko atkritumu trūdēšanu, paātrinot baktēriju darbību
– biobaktērijām ir augst izdzīvošanas potenciāls, ilgi saglabājot savu darba spēju
– īsā laikā paaugstina augsnes auglību
– biolīdzeklis ir pilnīgi nekaitīgs cilvēka organismam, dzīvniekiem, kukaiņiem, un lietus tārpiem
– biolīdzeklim ir augsta koncentrācija, baktēriju saturs uz 1gr -1*109
– biolīdzeklis WELL BAK stabili saglabā savas īpašības pie glabāšanas temperatūras no -300C līdz + 300C

Balstoties uz 0 atsauksmēm

0.0 kopā
0
0
0
0
0

Tikai klienti, kas ir pierakstījušies vai arī kuri iegādājās šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Pašlaik nav atsauksmju.